Pridaj sa k nám

Radi by sme ťa pozvali na tréning do nášho streleckého klubu. Ak si chceš vyskúšať jeden z olympijských športov, príď k nám na tréning a uvidíš, či ťa to osloví.

Nemusíš mať vlastnú výbavu, my ti ju poskytneme. Ak si začiatočník, nemusíš sa hneď stať členom klubu. Môžeš sa k nám pridať na nezáväznom tréningu, ktorý sa koná každý piatok od 16:00 v telocvični na 1. základnej škole na ul. DR. Jánského 2 v Žiari nad Hronom. Ak si mladší ako 12 rokov, potrebuješ mať so sebou rodičov.

Naše tréningy sú vedené skúsenými streleckými nadšencami, ktorí sa tešia, keď môžu prenášať svoje skúsenosti a zručnosti na ďalších záujemcov. Sme skupina ľudí, ktorí majú radi streľbu a radi ju zdieľajú s ostatnými.

Ak máš zbrojný preukaz a máš záujem zastrieľať si zo svojej zbrane, radi by sme ťa pozvali na strelnicu Spolstrelu v Žiari nad Hronom. Strelnica je otvorená len cez letnú sezónu a tréning sa koná každý piatok od 15:00 hod.

Po nejakom čase sa môžeš rozhodnúť stať sa členom klubu a využívať všetky výhody členstva. Členský príspevok ti potom umožní využívať naše zariadenia a súťažiť v rôznych streleckých disciplínach.

Pridaj sa k nám na tréning! Mestský športovo strelecky klub Žiar nad Hronom ti ponúka skvelú príležitosť spoznať nových ľudí a vyskúšať si zaujímavý šport. Tešíme sa na teba!

Viac info na :

Telefónne číslo: +421 904 306 361 Marián Grúber

Reklamní partneri MŠSK Žiar nad Hronom